Hiab letos slaví 75 let. My jsme u toho!

12.7.2019

Společnost Hiab,celosvětově největší dodavatel silniční manipulační techniky, letos slaví 75 let a CONTSYSTEM je u toho! Jsme oficiálním zástupcem společnosti HIAB na českém trhu od samotného vzniku naší společnosti, od roku 2007. „Sázíme na spolehlivé a bezpečné stroje značky HIAB, MULTILIFT a MOFFETT.“

Pojďme nahlédnout do historie značky HIAB:

Vše začalo roku 1944, kdy Eric Sundin, spoluzakladatel společnosti HIAB, nainstaloval jako první na světě na svůj nákladní automobil hydraulicky ovládaný jeřáb. Tento snadný, avšak inovativní nápad představoval revoluci v řešení manipulace s nákladem a přinesl velkou pomoc při manipulaci se dřevem ve švédských lesích.

Od té doby se vývoj nezastavil a společnost HIAB se stala světovým inovátorem a spolehlivým partnerem, který navrhuje řešení manipulace s nákladem pro uspokojení individuálních potřeb všech typů odvětví po celém světě.

Neustálá snaha o vývoj a inovace vedla k tomu, že HIAB vyrostl ve značku nastavující standardy manipulační techniky a formující budoucnost inteligentního nakládání s nákladem.

Hiab MULTILIFT slaví 70 let!

Letos je tomu 70 let, co finští bratři Terhovci patentovali první nakládací systém na světě. Tento jednoduchý, ale důmyslný vynález umožnil všestranné využití podvozku. Nákladní auto tak mohlo být na cestách za jakýchkoli okolností. Všechny nosiče kontejnerů jsou založené na stejné myšlence, která je hlavním mottem značky Hiab MULTILIFT již 70 let: „jedno auto = mnoho úkonů“.

Hiab MULTILIFT systémy jsou proslavené pro jejich spolehlivost a bezpečnost a všestranné využití. Využívají je malé firmy, velké přepravní společnosti, provozovatelé vozových parků, stavební a developerské firmy, společnosti zabývající se odpady a recyklací, hasičské záchranné sbory na celém světě.

...............

Společnost Hiab AB je celosvětově největší dodavatel silniční manipulační techniky s výrobními závody v deseti zemích světa, rozsáhlou celosvětovou prodejní a servisní sítí a vlastním vývojem. Společnost Hiab je součástí korporace Cargotec, zastřešující značky Hiab, Multilift, Moffet a další.


Sdílejte tento článek:  


Zpět