Získali jsme plné zastoupení značek LOGLIFT a JONSERED, značek s více než 30letou tradicí na českém trhu

24.9.2020

K 1. září 2020 naše společnost CONTSYSTEM získala plné obchodní a servisní zastoupení hydraulických jeřábů pro lesnictví a recyklaci LOGLIFT a JONSERED, značek, které mají na českém trhu více než 30letou tradici. Svůj sortiment tak rozšířila o produkty, které pokryjí komplexní potřeby odvětví manipulace se dřevem, šrotem a dalšími druhy recyklačních materiálů.

 

Komplexní sortiment

Značka LOGLIFT nabízí rozsáhlý sortiment jeřábů pro všechny typy lesnických prací, od manipulace s nařezanými kmeny (do 6 metrů délky) po nakládání kmenů v plné délce. JONSERED pak představuje nabídku speciálních jeřábů určených pro práci se šrotem, kovy a jiným recyklovatelným materiálem s rozsáhlým příslušenstvím a možnostmi.  Všechny jeřáby jsou určeny pro těžkou práci a postaveny tak, aby splnily specifické požadavky zákazníků.

Hydraulické jeřáby pro lesnictví LOGLIFT

Servis na prvním místě

Společnost CONTSYSTEM disponuje patřičným servisním zázemím, potřebným diagnostickým vybavením a početným týmem svých servisních techniků, kteří jsou školení přímo výrobcem. V rámci dalších regionů je servis lesní techniky zajištěn našimi servisními partnery, kterými jsou Lesostavby Frýdek-Místek a.s., BKX a.s. z Olomouce, UMIKOV CZ s.r.o. z okresu Chrudim a další.

„Víme, že důležitým faktorem pro zákazníka při pořizování samotné techniky není pouze kupní cena, ale zejména kvalita záručního a pozáručního servisu. A servisní služby jsou naší přidanou hodnotou“, říká jednatel společnosti Contsystem Miroslav Langer.

JONSERED - recyklační hydraulická ruka

Konkurenceschopná cena

Konkrétní cena jeřábu se odvíjí od specifických požadavků zákazníka a vždy je důležité co nepřesněji definovat své potřeby na nosnost, dosah, rychlost, typ a komfort ovládání a další výkonové parametry.

Pro konkrétní poptávku můžete již dnes kontaktovat náš obchodní tým obchod@contsystem.cz.

Hydraulické jeřáby pro lesnictví LOGLIFT

Značky LOGLIFT a JONSERED spadají do komplexního portfolia jednoho z nejvýznamnějších světových dodavatelů hydraulické manipulační techniky, společnosti HIAB, která je společně s dalšími značkami jako MULTILIFT, MOFFETT, DELL, ZEPRO atd. součástí skupiny CARGOTEC. Od roku 2020 zastřešuje produkty LOGLIFT a JONSERED finský výrobce nosičů kontejnerů MULTILIFT. První LOGLIFT byl vyroben v roce 1966.

Podívejte se na video "Jeden den s technikou Loglift/Jonsered":

 


Sdílejte tento článek:  


Zpět