Hiab HiConnect pro optimalizaci výkonu vozového parku a proaktivní monitorování bezpečnosti operátorů

30.10.2020

Snadný přístup k datům týkajících se provozu a stavu jeřábů Hiab v reálném čase umožňuje brána HiConnect, kterou jsou nově vybaveny nakládací jeřáby Hiab. HiConnect shromažďuje data z jeřábů Hiab a poskytuje majitelům flotil či jednotlivých zařízení Hiab informace, které pomáhají zvyšovat jejich produktivitu, zlepšovat bezpečnost operátorů a optimalizovat flotilu na základě jejího skutečného využití.

Pro manažery přehledná data v reálném čase

HiConnect udržuje majitele flotil v kontaktu se všemi jejich jednotkami. Manažeři tak mohou vidět, jak se jejich vozidla používají. Denní využití a trendy se zobrazí spolu s podrobnými pohledy na jednotlivé stroje. To znamená, že servisní manažeři mohou předvídat servisní potřeby a podle toho pak plánovat, bezpečnostní manažeři získávají informace o incidentech v reálném čase nebo nebezpečných úkonech a mohou okamžitě reagovat. Mohou také získat přístup k zprávám o událostech za poslední den, týden nebo měsíc.

 

 

 

 

 

Lepší plánování servisních potřeb

Připojení HiConnect pomáhá majitelům jeřábů Hiab porozumět práci operátorů, minimalizovat nehody spojené s nesprávným používáním každé jednotky a na základě získaných dat, které jsou dostupné a sledovatelné přes webový portál pak například lépe plánovat a organizovat školení operátorů. Jasné a jednoduché přehledy a grafy jim pomáhají sledovat stav, naplánovat servis a zlepšit provoz každé jednotky a každého řidiče/operátora. Díky snadnému přístupu k datům mohou zlepšit výkon a vyhnout se zbytečným prostojům. A rovněž zlepšit bezpečnost.

Základní bezplatná verze zdarma pro všechny

Pro získání základních dat a přehledů je využívání portálu HiConnect zdarma. Ke sledování dat je nutné jeřáb pouze zaregistrovat na webovém portále https://hiab.com/en/digital-solutions/hiconnect. Pro pokročilá data, grafy a analýzy je nutné zakoupit předplatné v částce 25 EUR za měsíc na jednotlivé zařízení. S registrací zákazníkům samozřejmě rádi pomůžeme.

Bezplatná verze umožňuje sledování pohybu zařízení pro aktuální den (přehled napojených jednotek, aktuální pozice zařízení na základě GPS, aktuální stav zařízení založený na základě využití v daném měsíci: počet cyklů, čas využití, zneužití / nesprávné použití). Placená verze umožňuje optimalizaci výkonu vozového parku a proaktivní monitorování bezpečnosti (všechny funkce, automatická detekce zastávek, provozní výkon, chybové zprávy, SMS / e-mailová oznámení, seskupování a správa zařízení, protokoly, export dat, plánování služeb).

Více o bráně HiConnect na: https://www.hiab.com/en/pages/hiab-hiconnect/


Sdílejte tento článek:  


Zpět