Výkonnostní balíček funkcí MULTILIFT

20.5.2021

Jak zrychlit celý proces nakládky/vykládky kontejneru a zajistit maximální bezpečnost řidiče a okolí? Jak pracovat rychle, ale s jistotou, že nemůžeme neúmyslně vozidlo, nosič či kontejner poškodit? Jak snížit riziko neočekávaných poruch nosiče kontejnerů?

Odpověď zní: Investujte do chytrých a pokročilých funkcí nosičů kontejnerů MULTILIFT, které můžete volit samostatně nebo jako kompletní výkonnostní balíček PERFORMANCE, který bsahuje to nejlepší, co Váš nosič kontejnerů bude umět zvládnout s menším úsilím a za kratší čas.

Co všechno tyto funkce umí Vám nyní představíme:

AUTOMATICKÁ SEKVENCE

Zajistí rychlejší průběh těchto pohybů nosiče: naložení, vyložení kontejneru a sklápění. Jediným pohybem páky operátor provede celou tuto sekvenci, všechny uvedené pohybové kroky.

VYSOKÁ RYCHLOST

Umožňuje kontrolované naložení a vyložení lehce naložených nebo prázdných kontejnerů přibližně o třetinu rychleji než obvykle.

 

RYCHLÉ VYKLÁPĚNÍ KONTEJNERU

Umožňuje zvednout hák za třetinu času normálního času a aktivuje se jedním tlačítkem na ovladači. Rychlý pohyb hlavních válců pokračuje do té doby, kdy úhel naklopení dosáhne 40° a poté se rychlost vrátí do normálu.

 

RYCHLÉ SPOUŠTĚNÍ KONTEJNERU – REVOLUČNÍ FUNKCE

Tato revoluční funkce umožňuje spouštění kontejneru téměř bez nutnosti využití čerpadla.

 

BEZPEČNÁ RYCHLOST A TLUMENÍ KONCOVÝCH POHYBŮ

Zabraňuje operátorovi zneužít funkce vysoké rychlosti a způsobit tak nějaké poškození nosiče nebo kontejneru. 

SNÍŽENÍ TŘENÍ

Umožňuje snížení vibrací a tření při vodorovném posunu nosiče s kontejnerem. Automaticky se mírně nadzvedne střední rám a tato poloha se udrží během celého vodorovného posuvu.

.................................................

Rádi Vám poradíme a vybereme pro Vás takový nosič kontejnerů, který nevíce vyhovuje Vaší práci a představám.

Pište na obchod@contsystem.cz

 

 

 


Sdílejte tento článek:  


Zpět