Hiab přináší novou řadu lesnických jeřábů LOGLIFT 18Z s maximální kapacitou 18 tm a maximálním dosahem 10,4 m

8.7.2022

Společnost Hiab, součást skupiny Cargotec, uvádí na trh další generaci lesnických jeřábů LOGLIFT s vyšším a bezpečnějším výkonem a vylepšenou dobou provozuschopnosti. Prvním jeřábem z této nové řady je Z výložník LOGLIFT 18Z s maximálním dosahem 10,4 metru a maximální nosností 18 tm.

Výkonný jeřáb se zvýšeným dosahem

Nová geometrie výložníku vytváří výkonný jeřáb se zvýšeným dosahem. Aby se snížila možnost neočekávaných prostojů, jsou hadice umístěny uvnitř systému výložníku s plně chráněným rozvodem oleje a kabely. Větší hydraulické trubky zlepšují průtok, aby se zabránilo únavě zařízení při vysokých teplotách.

 

Lepší ergonomie sedadla

Operátoři těží z vylepšeného vysokého sedadla s lepší ergonomií a pevnějšího přístupu po žebříku. Jakmile se usadí, mají vylepšené zorné pole a několik nových bezpečnostních prvků, jako je osvětlené tlačítko nouzového zastavení a celkově lepší možnosti osvětlení.

Testováno v nejnáročnějších podmínkách

Nové jeřáby byly testovány v náročných podmínkách od chladných, zasněžených zim a silných dešťů ve Finsku a Švédsku až po horká léta a různé povětrnostní podmínky v Německu. V drtivé většině mají nové jeřáby spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších prostředích.

Lepší bezpečnost obsluhy a okolí

Operátoři budou těžit z bezpečnostních funkcí, jako je indikace ochrany proti přetížení a aktivace podpěrných noh. Umožňuje to operační systém SPACE X4 přizpůsobený pro lesnické jeřáby, který je založen na systému Hiab SPACE používaném pro nakládací jeřáby. Další generaci jeřábů LOGLIFT tak bude snadné konfigurovat pomocí stejných nástrojů, které se v současnosti používají.

LOGLIFT, cesta budoucnosti

Společnost LOGLIFT je připravena jít cestou budoucnosti s nejmodernějíšmi lesnicými jeřáby nové generace. Výsledkem je jeřáb, který přináší ziskovější a bezpečnější operace s plným přístupem ke službě HiConnect.

 

BD-LOGLIFT18Z-EN-WW_220621_Original_97542.pdf (0.69 MB)

FL-LOGLIFT-HIABSERVICES-EN-EU_220621_Original_97642.pdf (0.72 MB)


Sdílejte tento článek:  


Zpět