ZÚČASTNILI JSME SE PRODUKTOVÉHO ŠKOLENÍ HIAB

31.5.2024

Ve 21.květnovém týdnu se náš obchodní tým zúčastnil produktového školení na novinky v sortimentu HIAB a MULTILIFT, určeného pro obchodníky z evropských zemí, ve kterých má společnost Hiab svá zastoupení.

Programem nabitého, třídenního produktového školení pořádaného společností Hiab, které hostil a spoluorganizoval dealer společnosti Hiab v Srbsku, společnost Tehnika Hidraulike ST d.o.o. v hlavním městě Bělehradě, se zúčastnili prodejci z České republiky, Slovenska, Chorvatska, Slovinska, Litvy, Lotyšska a Estonska a produktoví a oblastní manažeři společnosti Hiab AB.

Na programu bylo seznámení s novinkami v portfoliu lehkých, středních, těžkých a supertěžkých jeřábů HIAB a  EFFER, průřez portfoliem a novinkami v sortimentu MULTILIFT a speciální školení na téma HODNOTA PRODEJE.

Společnost Hiab pořádá produktová a servisní školení na pravidelné bázi, jak formou online setkání, tak face-to-face a opakovaně se ukázalo, že osobní forma těchto školení je i v dnešním online světě velmi žádaná a oblíbená.

Děkujeme školícími týmu společnosti Hiab za přínosnou náplň a společnosti Tehnika Hidraulike za pohostinnost a skvělou organizaci jak školení samotného, tak bohatého doprovodného programu.

CONTSYSTEM s.r.o. 

 


Sdílejte tento článek:  


Zpět