CONTSYSTEM s.r.o.

CONTSYSTEM s.r.o.

Jsme dodavatelé silniční manipulační techniky a autorizované středisko pro provádění montáží a kompletního servisu hydraulické manipulační techniky značky Hiab a Steelbro, včetně dodávky originálních náhradních dílů. Našim zákazníkům navrhujeme optimální a spolehlivá technická řešení námi dodávané manipulační techniky, které také kompletně realizujeme. Velký důraz klademe na technickou přípravu zakázek a poprodejní servis prováděný našimi servisními techniky vyškolenými přímo u výrobce.

Více než 10 let zkušeností

Od roku 2007, kdy firma CONTSYSTEM s.r.o. vznikla, zastupujeme na českém trhu přední světové dodavatele silniční manipulační techniky a překladačů ISO kontejnerů: společnosti HIAB AB a STEELBRO NZ. Sídlo CONTSYSTEM s.r.o. je v Praze, kde také působí obchodní zastoupení pro region Praha a střední Čechy.

Hlavní servisní a montážní středisko a obchodně-technická centrála firmy se nachází v Ostravě. V ostatních regionech České republiky jsou servisní činnosti zajišťovány našimi smluvními servisními partnery.

Co nabízíme

Na českém trhu zastupujeme přední světové výrobce hydraulické techniky. Sázíme na bezpečné a spolehlivé produkty světových značek:

Pro koho

Našimi zákazníky jsou drobní podnikatelé, velké přepravní firmy, provozovatelé vozových parků, stavební firmy, společnosti zabývající se zpracováním a svozem odpadu, dřevařské podniky, obecní úřady či státní instituce. Specifických návrhů řešení manipulační techniky úspěšně využíváme v dodávkách pro armádní sektor, Policii ČR a Hasičský záchranný sbor ČR.

Kvalita na prvním místě

Pracujeme v souladu se systémem kvality dle ISO 9001:2015

Certifikát 9001 Certifikát 27001 AQAP 2110

Certifikát HIAB [pdf]
Certifikát STEELBRO [pdf]
Certifikát HAMMAR [pdf]

Naši partneři

Hiab AB

Společnost CONTSYSTEM zastupuje na českém trhu značku Hiab od roku 2007 v oblasti prodeje, montáží a servisu dodávaných produktů a podílí se na budování a posilování jména značky Hiab v České republice.

O společnosti Hiab
Společnost Hiab AB patří mezi přední světové dodavatele silniční manipulační techniky určené pro silniční nákladní vozidla s výrobními závody v deseti zemích světa, rozsáhlou celosvětovou prodejní a servisní sítí a vlastním vývojovým centrem.

Portfolio Hiab
Společnost Hiab AB, založená roku 1944, je součástí korporace Cargotec Oyj a její sortiment zahrnuje hydraulické nakládací jeřáby HIAB, kontejnerové nosiče MULTILIFT, závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT, jeřáby pro recyklaci JONSERED, jeřáby pro lesnictví LOGLIFT, zvedací čela DEL, WALTCO a ZEPRO.

Společnost Hiab je zastoupena na hlavních světových trzích: v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), Severní a Jižní Americe, v asijské a pacifické oblasti.

Steelbro

Společnost CONTSYSTEM zastupuje značku Steelbro od roku 2007 v oblasti prodeje, montáží a servisu bočních překladačů pro kontejnerové návěsy na českém trhu a dalších trzích Střední Evropy.

O společnosti Steelbro
Společnost Steelbro NZ Ltd. je předním světovým výrobcem jedné z nejrespektovanějších značek samo-nakládacích jeřábů pro kontejnerové návěsy se sídlem na Novém Zélandu.

Portfolio Steelbro
Od roku 1979, kdy Steelbro NZ začalo realizovat koncepci kontejnerových návěsů s umístěním bočních jeřábů pro manipulaci s kontejnery, je tento produkt synonymem pro efektivní manipulaci s kontejnery. Boční překladač Steelbro pro svůj propracovaný design, technické inovace a přepravní kapacitu nastavuje měřítko pro vývoj celého segmentu intermodálního přepravního systému.

Tatra

Společnost CONTSYSTEM je dlouholetým certifikovaným dodavatelem kopřivnické automobilky TATRA v oblasti montáží speciální manipulační techniky určené převážně do náročných podmínek.

O společnosti TATRA
Kopřivnická automobilka, známá pod značkou TATRA, se řadí mezi nejstarší automobilky světa s více než 120letou nepřetržitou činností. Od března 2013 je společnost TATRA TRUCKS ve vlastnictví českých akcionářů a prošla úspěšnou restrukturalizací.

Podvozky TATRA
Nákladní vozidla se značkou TATRA jsou založena především na „tatrovácké“ koncepci automobilu, kterou se doposud nepodařilo nikomu úspěšně napodobit. Těžká nákladní vozidla TATRA jsou pověstná díky své průchodnosti nejtěžšími terény v extrémních klimatických podmínkách, spolehlivosti a vynikajícím užitným vlastnostem.