Multilift ULTIMA 21S.59 pro rodinnou firmu působící v oblasti nakládání s odpady

23.8.2019

Pro rodinnou firmu z Jižní Moravy zabývající se nakládání s odpady jsme realizovali dodávku nosiče kontejnerů Multilift ULTIMA 21S.59 na podvozku VOLVO, která zahrnovala kompletní montáž nosiče na podvozek, instalaci zadní a boční zábrany proti podjetí, držáku rezervy mezi nápravy, hliníkových blatníků a nastavení řídicího systému.

Nosič je ovládán Joystickem z kabiny vozidla a je vybaven nouzovým ovládáním na rozvaděči.  Co se týče bezpečnosti při sklápění, nakládání a skládání, je nosič opatřen vnitřními hydraulickými zámky, které se zamykají na vnitřní přírubu na kontejneru. Samozřejmostí je pak akustická signalizace při manipulaci a NOT-AUS STOP tlačítko. Další přídavné funkce jako například vysoká rychlost při sklápění, stabilizátor, přední hydraulické zámky atd. nebyly ze strany zákazníka vyžadovany.

Technická specifikace:

 

Nosič kontejnerů Multilift ULTIMA 21S.59 se řadí do tzv. těžké třídy s nosností od 14 do 30 tun. Modelová řada ULTIMA představuje inovovanou modelovou řadu nosičů Multilift vyznačující se řadou inteligentních funkcí pro maximální bezpečnost obsluhy a jeho okolí, nadčasovými možnostmi ovládání založenými na platformě uControl a unikátním systémem kamer a displejů.

Provedení a výbava vždy záleží na specifických potřebách zákazníka, povaze činnosti a typu manipulace s kontejery.


Sdílejte tento článek:  


Zpět