Hiab X-HiPro 548 pro společnost HADO Praha, s.r.o.

11.9.2019

Dodávka hydraulického nakládacího jeřábu Hiab X-HiPro 548 E-7 na podvozku Volvo byla realizována ve spolupráci s firmou KOV Velim a firmou Michal Čerešna, jedním z našich smluvních servisních partnerů. Hiab X-HiPro 548 je další zakázkou pro pražskou společnost HADO působící v oblasti nákladní autodopravy, která tak doplnila svůj technicko-vozový park.

Hydraulický nakládací jeřáb X-HiPro 548 se sedmi hydraulickými výsuvy, s kapacitou zdvihu 421 kNm a dosahem 17,5 metrů je vybaven nejpropracovanějším ovládacím systém HiPro. Jeřáb má hydraulickou olejovou nádrž o objemu 250l a olejové čerpadlo Sunfab 112.

Základní specifické parametry:

 

Příslušenství:

 

Funkce zvyšující produktivituADC automatické zvýšení nosnosti o 10%, ADO automatické vypouštění oleje, ADS automatický systém tlumení.

 

Bezpečnostní funkceOLP ochrana proti přetížení, VSL Variabil hodnotící konečné polohy výsuvů stabilizačních opěr, CWI výstražný indikátor v kabině, který upozorňuje, že jeřáb není v přepravní poloze, Zvuková a vizuální signalizace nesložených stabilizačních opěr.


Sdílejte tento článek:  


Zpět