Hiab X-HiDuo 298 E-7 s navijákem pro společnost působící v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí

24.9.2019

Pro společnost působící v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí jsme realizovali dodávku hydraulického jeřábu Hiab X-HiDuo 298 s navijákem typu Rotzler.

Dálkově ovládaný hydraulický nakládací jeřáb na podvozku MAN se sedmi hydraulickými výsuvy, kapacitou zdvihu 214 kNm a hydraulickým dosahem 18,6 metrů s navijákem Hiab TC2HD typu Rotzler opatřeným dvěmi kladkami a lanem (Ø10 mm) délky 49 metrů nabízí všestranné řešení nejen pro firmu působící v oblasti dodávek a montáží kovových konstrukcí. Společnost CONTSYSTEM realizovala kompletní dodávku vozidla, včetně montáže a oživení jeřábu a navijáku. Fotografie níže byly pořízeny v průběhu testování navijáku.

Základní specifické parametry:

Příslušenství: Podpěrné hydraulicky roztažitelné a vysouvatelné a mechanicky otočné stabilizátory o rozchodu 6,8 m; LED osvětlení.

 

Funkce zvyšující produktivitu:

 

Bezpečnostní funkce:

.........................

Užitečné bezpečnostní funkce jeřábů HIAB jsou navrženy tak, aby se hladce a automaticky aktivovaly bez nutnosti zásahu obsluhy a zajistily efektivní splnění úkolu. Novátorské bezpečnostní standardy jsou vestavěny do každého jeřábu HIAB.

Představujeme funkci VSL - Bezpečnostní stabilizační systém, který slouží k automatickému určení stability vozidla v závislosti na zatížení jeřábu a vysunutí podpěr.

Společnost Hiab AB je celosvětově největší dodavatel silniční manipulační techniky s výrobními závody v deseti zemích světa, rozsáhlou celosvětovou prodejní a servisní sítí a vlastním vývojem. Společnost Hiab je součástí korporace Cargotec, zastřešující značky Hiab, Multilift, Moffet a další.


Sdílejte tento článek:  


Zpět