Multilift ULTIMA 14S.56 pro společnost ORC Recycling s.r.o.

5.11.2019

Představujeme čerstvě realizovanou dodávku hákového nosiče kontejnerů Multilift ULTIMA na podvozku DAF pro ostravskou společnost ORC Recycling, působící v oblasti nakládání s odpady se specializací na druhotné suroviny.

Dodávka ze strany Contsystemu zahrnovala zkrácení zadního převisu na požadovanou délku, dodávku a montáž nosiče kontejnerů na vozidlo včetně připojení a nastavení, dodávku a montáž bočních zábran proti podjetí, zadního mechanicky výsuvného nárazníku včetně elektroinstalace a čidel, dodávku a montáž platového soudku na vodu a schrány na nářadí, dodávku a montáž čtyř háků k uchycení lan pro vysypávání speciálního kontejneru a dodání a montáž zadních sdružených LED svítilen včetně připojení.

Hákový nosič Multilift UTLIMA 14S.56 je ovládán Joystickem z kabiny vozidla (dvourychlostní ovládání) s možností nouzového ovládání. Nosič je vybaven základním displejem v kabině řidiče pro sledování diagnostických zpráv s možností nastavení poloautomatického zastavení háku.

Nosič je dále vybaven řadou přídavných funkcí (snížení tření, automatické sekvenční ovládání, funkce bezpečného skládání krátkých kontejnerů zabraňující natažení krátkých kontejnerů příliš daleko a jejich spadnutí z rolen) a bezpečnostních funkcí pro bezpečnou manipulaci.

Základní technické parametry nosiče kontejnerů Multilift ULTIMA 14S.56:

...................................................

Hákové nosiče kontejnerů MULTILIFT Ultima představují inovovanou modelovou řadou nosičů s nosností od 14 do 30 tun. Vyznačují se řadou inteligentních funkcí pro maximální bezpečnost obsluhy a jeho okolí, nadčasovými možnostmi ovládání založenými na inovativní platformě Hiab uControl a unikátním systémem kamer a displejů.

Propracované funkce a ovládání nosičů kontejnerů Multilift ULTIMA jsou shrnuty v tomto videu:


Sdílejte tento článek:  


Zpět