Unikátní Multilift ULTIMA s propracovaným systémem kamer a integrovaným displejem pro maximální komfort obsluhy

8.1.2020

Pro ostravskou společnost ECOCOAL s.r.o. působící v oblasti odpadového managementu a ochrany životního prostředí jsme dodali první nosič kontejnerů nové modelové řady Multilift ULTIMA vybavený propracovaným systémem kamer a displejů. Je to vůbec první takto hi-tech vybavený nosič, který jsme dodali na český trh. Tři kamery, které se automaticky přepínají dle cyklu nakládky / vykládky v kombinaci s pokročilým displejem, na kterém řidič z kabiny sleduje celý cyklus a kromě toho si zobrazí další informace (aktivované funkce, vážní systém, diagnostické zprávy) dělá z nosiče Multilift nadčasové a uživatelsky komfortní zařízení.

 

Dodávka ze strany Contsystemu zahrnovala zkrácení zadního převisu na požadovanou délku, dodávku a montáž nosiče kontejnerů na vozidlo DAF včetně připojení a nastavení, dodávku a montáž bočních zábran proti podjetí, zadního mechanicky výsuvného nárazníku včetně elektroinstalace a čidel, instalace a zapojení kamer a displejů, vybavení podvozku dalším příslušenstvím (plastový soudek na vodu, schránka na nářadí, LED pracovní světla včetně připojení).

Hákový nosič Multilift UTLIMA 21Z.56 je ovládán Joystickem z kabiny vozidla (dvourychlostní ovládání, 10m kabel) s možností vnějšího nouzového ovládání. Do palubní desky zabudovaný displej slouží ke sledování kompletního cyklu nakládky/vykládky snímaného kamerami, diagnostických zpráv a aktivovaných funkcí.

 

 

Nosič je dále vybaven řadou standardních funkcí (počítadlo moto-hodin, zadní hydraulické zámky, akustická signalizace, NOT-AUS STOP tlačítko atd.) a přídavných funkcí (automatické sekvenční ovládání, funkce bezpečného skládání krátkých kontejnerů, vážní systém s odchylkou 2% atd.).

Základní technické parametry nosiče kontejnerů Multilift ULTIMA 21Z.56:

...................................................

Hákové nosiče kontejnerů MULTILIFT Ultima představují inovovanou modelovou řadou nosičů s nosností od 14 do 30 tun. Vyznačují se řadou inteligentních funkcí pro maximální bezpečnost obsluhy a jeho okolí, nadčasovými možnostmi ovládání založenými na inovativní platformě Hiab uControl a unikátním systémem kamer a displejů.

 

Propracované funkce a ovládání nosičů kontejnerů Multilift ULTIMA jsou shrnuty v tomto videu:Sdílejte tento článek:  


Zpět