Ramenový nosič kontejnerů MULTILIFT Futura 12 pro ostravské OZO

28.7.2020

Dokončeno, předáno: Ramenový nosič kontejnerů MULTILIFT Futura 12 pro ostravskou společnost OZO Ostrava s.r.o. působící v oblasti svozu odpadu, může od minulého týdne již plně fungovat v terénu.

Tento ramenový nosič, na podvozku VOLVO, je vybaven mnoha funkcemi pro lepší výkon a pohodlnější ovládání. Přes možnost dvojího ovládání Joystickem z kabiny či dálkového ovládání, po pohodlné couvání s pomocí parkovací kamery, třetí rychlost nakládky/vykládky, až po nezávislé ovládání pravého a levého ramene.

Základní technická specifikace:

 Veškeré základní bezpečnostní funkce (omezovací přetlakové ventily proti nadměrnému zvýšení tlaku v systému, brzdící ventily, uzamykatelné zpětné ventily hydraulických válců, koncové vypínače pro omezení pohybu ramen a zajišťovací zámky kontejneru, nouzové vnější ovládání, akustická signalizace, počítadlo moto-hodin, NOT-AUS stop (nouzové „Stop“ tlačítko) jsou součástí standardní výbavy. Přídavné funkce: regenerativní rychlost nakládání/vykládání kontejneru (třetí rychlost).

Realizace ze strany CONTSYSTEM s.r.o. zahrnovala:

.....

Nosiče kontejnerů MULTILIFT Futura ukazují cestu v manipulaci s vanovými kontejnery a vyznačují se dlouhým seznamem konstrukčních inovací – mnoho z nich je patrných navenek, ale mnohem více se skrývá pod povrchem. To vše zaručuje nejvyšší odolnost, opravdu kvalitní výkon a bezpečný, snadný a rychlý provoz.

Podívejte se například, jak pohodlné je ovládání dálkovým ovladačem:

 


Sdílejte tento článek:  


Zpět