Hydraulický nakládací jeřáb HIAB X-HiDuo 188 E-6 s drapákem pro firmu z Prahy

9.12.2020

Představujeme Vám hydraulický nakládací jeřáb Hiab X-HiDuo 188 E-6 na podvozku DAF, který jsme dodávali menší rodinné firmě z okolí Prahy. Jeřáb Hiab je vybaven výměnným systémem pro dvoučelisťový drapák a hák. Má tedy široké využití nejen v autodopravě, ale i stavebnictví.

 

Hydraulický nakládací jeřáb Hiab X-HiDuo 188 E-6

 

Contsystem realizoval dodávku nakládacího jeřábu Hiab na vozidlo, včetně navržení a výroby držáku pro přepravu a uchycení drapáku, připojení, oživení a nastavení jeřábu a závěrečného testu stability.

 

Základní technická specifikace jeřábu Hiab X-HiDuo 188 E-6:

 

Funkce jeřábu zvyšující produktivitu: SAF - poloautomatické skládání a rozkládání HNJ pomocí jedné klávesy dálkového ovládání, VSL Variabil - systém slouží k automatickému určení stability vozidla/zařízení v závislosti na zatížení jeřábu a vysunutí podpěr. Dále OLP, ADO, ASC, ASC, BDA, CWI a Zvuková a vizuální signalizace nesložených stabilizačních opěr.

.............................................

Užitečné bezpečnostní funkce jeřábů HIAB jsou navrženy tak, aby se hladce a automaticky aktivovaly bez nutnosti zásahu obsluhy a zajistily efektivní splnění úkolu. Novátorské bezpečnostní standardy jsou vestavěny do každého jeřábu HIAB.


Sdílejte tento článek:  


Zpět