Boční překladač STEELBRO pro THL – Luna, a.s.

8.2.2021

Společnost CONTSYSTEM s.r.o. předala koncem roku v pořadí již čtvrtý překladač STEELBRO 362 pro logistickou společnost THL - Luna, a.s. Součástí dodávky bylo dodání zařízení, samotná montáž na návěs, nastavení řídícího systému.

Překladač Steelbro je zařízení, které je schopno manipulovat s ISO kontejnery ze země na vozidlo, z vozidla na zem, stohovat dva kontejnery na sebe, překládat na jiné vozidlo, návěs či přívěs a překládat na železniční vozy a z železničních vozů.

Zařízení je ovládáno dvěma Joysticky, které ovládají veškeré operace jeřábových ramen a stabilizačních opěr a je dovybaveno bezdrátovým dálkovým ovládáním pro snadnější přehled při manipulaci. V případě poruchy elektrického systému mohou být využívány manuální páky.

Účelem horního rámu je umožnit manipulaci s kontejnery, pokud jsou rohové prvky kontejnerů nedostupné. Systém s pevným rámem navíc, oproti manipulaci s řetězy, urychluje a usnadňuje operaci s kontejnery.

Základní technické údaje:

 

O ZNAČCE STEELBRO

Špičková technologie a odolnost zařízení STEELBRO™ v kombinaci s kvalitním zákaznickým servisem, jsou dva základní důvody, proč jsou tyto překladače populární po celém světě.

Od roku 1979, kdy se STEELBRO™ poprvé zavázalo k rozvoji koncepce pro přepravu a manipulaci ISO kontejnerů, se překladače STEELBRO staly synonymem efektivní manipulace a jsou celosvětově uznávány pro design a technické inovace.

 

Bratři Joseph a David Steel založili původní společnost Steel Bros. Coach Factory v Christchurch na Novém Zélandu s kapitálem pouhých 5 £. V roce 1895 už Steel Bros. zaměstnával více než 22 zaměstnanců a podařilo se jim postupně získat si dobrou pověst, která přetrvává dodnes a společnost STEELBRO™ je považována za jednoho z nejvyhledávanějších výrobců samo-nakládacích jeřábů na světě.

Firma CONTSYSTEM s.r.o. má výhradní prodejní a servisní zastoupení značky STEELBRO pro ČR od roku 2007.


Sdílejte tento článek:  


Zpět