Hiab X-HiPro 232 na snímatelné plošině flatrack pro společnost zabývající se opravami, revizemi a zkouškami elektrických zařízení

18.11.2021

Pro firmu JIŘÍ LAZNA jsme pro konkrétní potřeby dodali vozidlo TATRA Phoenix 6x6 s hydraulickým nakládacím jeřábem Hiab X-HiPro 232 E-4 namontovaným na snímatelné plošině flatrack opatřené kontejnerem MULTITEC. Plošinu i s jeřábem lze dle potřeby odložit pomocí kontejnerového nosiče MULTILIFT, který jsme také dodávali.

Součástí dodávky byly se strany CONTSYSTEMU, kromě návrhu správného řešení, následné montáže a nastavení, také konstrukční úpravy související se zpevněním nosného rámu. V místně montáže jeřábu na rám byly dodány zesílené výztuhy na vnitřní i vnější straně, aby nedocházelo k deformacím rámu při manipulaci s jeřábem.

Hydraulický nakládací jeřáb X-HiPro 232 s šesti hydraulickými výsuvy má kapacitou zdvihu 19,4 tm a dosah 17,3 metrů. Je vybaven nejpropracovanějším ovládacím systém HiPro, rádiovým ovládáním a užitečnými funkcemi, jako je ovládání špičky jeřábu, polo-automatické skládání a rozkládání jeřábu, ochrana proti přetížení, stabilizační systém proti rozkývaní břemena a další.

 

Základní specifické parametry:

Řídicí systém: SPACE 4

Řídící jednotka: dálkový ovladač XS Drive, 6 funkcí

Kapacita zdvihu: 191 kNm

Při minimálním výsuvu na 3,6 m jeřáb zdvihne 5 400 kg a při maximálním výsuvu na 17,2 m zdvihne břemeno o váze 870 kg

Úhel otoče: 415°

Pracovní tlak: 34,5 MPa

Hmotnost jeřábu: 2 575 kg bez podpěr

 

Příslušenství:

LED osvětlení na rameni jeřábu

Vyvedení hydrauliky na konec jeřábu pro možnost připojení přídavných hydraulických zařízení

Otočné, hydraulicky roztažitelné a vysouvatelné podpěrné nohy otočné pomocí plynových válců o rozchodu 6,8 m ovládané rádiem

Opěrné desky na podpěrné nohy + úložné boxy pro opěrné desky

 

Funkce zvyšující produktivitu:

 

Bezpečnostní funkce:


Sdílejte tento článek:  


Zpět